GİZLİLİK POLİTİKASI

bidakkabutik.com üyelik aşamasında ve sipariş tamamlama sırasında sizden bazı bilgiler talep eder. Bu bilgilerin korunması Bidakka Butiğe aittir. Üyelik Sözleşmesinde belirtilen kurallar dahilinde bilgileriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmayacaktır.


Talep Edilen Bilgiler ve Nedenleri;

Sitemize üye olmak için zorunlu olan bilgiler;

Ad – Soyad

Mail adresi

Doğum tarihi

Telefon numarası

Adres

Cinsiyet

Bilgileri istenmektedir.

 Bunların haricinde sunucularımız otomatik olarak;

IP adresi

Kullandığın tarayıcı

kaydeder.


E-Mail Güvenliği

Herhangi bir sorun veya bilgi istediğiniz e-mailleriniz üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Bu nedenle kesinlikle atılan mailler kredi kartı bilgisi veya şifre içermemelidir. Şirketimiz bunun güvenliğiniin garantisini veremez.


KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİ KESİNLİKLE KAYDETMİYORUZ!

 

Mail Order Kart Bilgileri Güvenliği

Kredi kartı bilgileriniz olası bir itiraza karşı 60 gün bekletildikten sonra silinmektedir. Bilgileriniz şirketimiz tarafından gizlilikle saklanmaktadır. Kartınızdan ürün bedeli haricinde bir tutarın çekilmesi durumunda bankanızı bilgilendirip itiraz edebilir, böylece oluşabilecek bir durumu engelleyebilirsiniz.


GÜVENLİK

Listediğimiz tüm bilgilerin güvenliği için SSL Secure kullanılmaktadır.


Bize Ulaşmak İçin;

Gizlilik politikalarımız ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda bize bidakkabutik.baski@gmail.com  adresine yazarakya da 0539 417 34 25 numaralı telefonu arayarak paylaşabilirsiniz.


Üyelikten çıkma, bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi

Bidakka Butikten üyeliğinizin iptali takdirinde bizimle paylaştığınız tüm bilgiler de silinmiş olur.


Çerezler

Çerezler; e-mail bilgileriniz veya kişisel bilgileriniz almak için tasarlanmamıştır. Amacı sitenin kaç kez,hangi amaçla ve kaç kişinin ziyaret ettiği gibi istatistikleri elde etmeye yarayan bir dosya türüdür. Bu dosyaları isteğiniz dahilinde engelleyebilir, ayarları değiştirebilirsiniz.


KULLANIM ŞARTLARI

Bidakka Butik&Baskı Evi bir markadır. Markanın tasarımı, logo, web sitesi tasarımı, ürün görselleri, metinler Bidakka Butik markasına aittir ve izinsiz kullanılamaz. İzinsiz herhangi bir kullanım halinde yasal haklar kullanılacaktır.