İADE ve DEĞİŞİM

 


HANGİ ÜRÜNLERİ İADE EDEMİYORUM?

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri iade edilemez.

 

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade edebilirim ?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

· İadenizi 7 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

· Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

·Ayakkabılar kesinlikle dışarıda giyilmemiş olmalı, herhangi bir kir izi ya da yıpranma olmamalıdır.

· Hijyen politikamız nedeniyle iç çamaşırı, mayo/bikini kesinlikle iade alınmamaktadır.

 

ÜRÜNÜ HANGİ ADRESE GÖNDERECEĞİM?

Göndermek istediğiniz ürünü faturanın üzerinde yazılı bulunan adrese göndermeniz yeterlidir. Faturanın üzerinde adres mevcut değil ise ürünün içerisine irtibat bilgilerinizi ve sipariş bilgilerinizi ve sipariş numaranızı boş bir kağıda not şeklinde yazarak  “Sinan Mahallesi, Recep Peker Caddesi, Kumru Apartmanı, 19/A Bidakka , Muratpaşa-Antalya” gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRÜNÜ KAÇ GÜN İÇERİSİNDE İADE EDEBİLİRİM?

İade süreci en geç 10 gündür.Bulunmuş olduğunuz bölgeye anlaşmalı olduğumuz kargo belirli günlerde gelmekte ise o günde teslimat sağlayabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda. iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

ALDIĞIM ÜRÜN KUSURLU VEYA YANLIŞ GELDİĞİNDE NE YAPMAM GEREKİYOR?

www.bidakkabutik.com dan   kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisin de www.bidakkabutik.com, Müşteri Hizmetleri 0539 417 34 25  ile irtibata geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ücret iadesi size geri yansıtılacaktır. (Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ürün ücreti  geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda ürün bedeli iade edilir.)

DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM?

Kargoda ürünleri teslim almış olduğunuz andan itibaren herhangi bir sorun yaşamış olduğunuzda .(beden uymama, üründen hoşlanmama vs.) ürün ve ya ürünlerinizin en geç 7 gün içerisinde tarafımıza göndererek  değişimini sağlayabilirsiniz.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİNİ NASIL GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Ürünler tarafımıza ulaştığında konu ile ilgili departmanımız  sizinle iletişime geçecek, istediğiniz ürünleri öğrendikten sonra size gönderimini yapacaktır. Değişim işleminde size geri gönderimde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

GÖNDERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİMDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEKMİYİM?

Göndermiş olduğunuz ürün ile aynı tutarda ürün siparişi vermiş olduğunuzda herhangi bir kargo ücreti ödemiyorsunuz.

ÜRÜNÜ İADE OLARAK GÖNDERİRKEN KARGO ÜCRETİNİ BEN Mİ ÖDEYECEĞİM?

İade işlemlerinde anlaşmalı kargomuz sürat kargodaki yetkili kişiye “Elif Çıvgın- Bidakka” anlaşması ile göndermek istiyorum diye belirtmeniz veya PTT kargo ile “902919738” müşteri numarasına göndermeniz yeterlidir. Bize geri gönderim ücreti size aitir.

AYNI SİPARİŞ İÇERİSİNDEN BİR KISMI İADE BİR KISMI DEĞİŞİM OLARAK İŞLEM SAĞLAYABİLİR MİYİM?

İade ettiğiniz ürünlerde hem değişim hem iade sağlanamaz.Ürünlerinizin toplam tutarı ile değişim sağlayabilir ya da iade edebilirsiniz.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNLERDE KARGO BEDELİNİN İADESİ SAĞLANABİLİR Mİ?

İade edilen ürünlerin sadece ürün bedeli ödenmektedir.

İADE İŞLEMLERİNDE KARGO YA DA KAPIDA ÖDEME ÜCRETİ GERİ ÖDENİYOR MU?

İade işlemlerinde kargo ve kapıda ödeme işlem ücreti ödenmemektedir. Sadece ürün bedeli ödenmektedir.

İADEM SİZE ULAŞINCA NE OLACAK VE ÖDEMEM NE ZAMAN YAPILACAK?

İadeniz bize ulaştığında iade-değişim departmanında ki görevli sizinle iletişime geçeçektir. Size  ulaşamadığımız durumda Whatsapp ile bilgi verilecek ve dönüş yapmanız beklenecektir Yapılan alışverişlerde belirttiğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde yatırılmaktadır. İade işlemlerinizin hızlı olması için özellikle ödemenin yapılacağı Ad-Soyad – IBAN – Banka ismi bilgileri kısmını eksiksiz bildirmeniz çok önemlidir. Ulaşılamayan irtibat telefonlarında, www.bidakkabutik.com sorumluluk kabul etmemektedir.