TESLİMAT BİLGİSİ

 


Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

Şu an için yalnızca Türkiye gönderimlerimiz bulunmaktadır. Bidakka Butikten alınmış olan siparişler en geç 2 gün içinde seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. Herhangi bir aksi durum olmadığı sürece ürünlerin ulaşma süresi mesafeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir. Ürünlerin sorunlu gelmesi durumunda zaman geçirmeden destek@bidakkabutik.com adresine mail atıp yardım alabilirsiniz.


 Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Vermiş olduğunuz siparişlerde ürünlerin ağırlığına göre kargo ücreti belirlenmekte olup sepet kısmında size yansıtılmaktadır.  Kapıda ödemeyi seçtiğiniz durumlarda +5TL faturanıza yansıtılacaktır


Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

Bidakka butik olarak siparişiniz henüz kargoya verilmediği sürece düzeltme işlemleri yapılabilir. Eğer ürünlerinizin faturası yazılıp kargoya verilmiş ise kargo firmasını arayıp değişiklik talebilinizi iletmeniz gerekmektedir.


 Bulunduğum yerde firmanızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları bulunmuyor. Siparişimi nasıl teslim alabilirim?

Türkiye’nin her bölgesine kargo göndermekteyiz fakat bulunduğunuz yerde teslimatı yapacak olan bir kargo firması bulunmuyorsa size en yakın şubeden kargo geri gönderilmeden önce teslim almanız gerekmektedir.


Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Pazar günü ve resmi tatiller hariç siparişinizE ‘ONAYLANDI’ güncellemesi yapılınca gün içinde kargo firmasına teslimatı gerçekleştirilir.


Siparişimi nereden takip edebilirim?

Siparişinizin durumu ve detaylarıyla ilgiyi bilgiye bidakkabutik.com adresindeki üyelik bilgilerinizden ulaşabilirsiniz.

 

 Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilir ?

Hafta sonları kargo teslimatı yapılmamaktadır. Mesai saatleri içinde pazartesi/Cuma günleri 8:30-18:00 saatleri arasında, cumartesi günleri 8:30-12:00 arasında dağıtımlar yapılmaktadır.


Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazlarsa Ne Olur ? 

Verilen adreste bulunmamanız durumunda kargo firması gün içinde size SMS ile bilgi verecek veya bir not bırakacaktır. Eğer 3 iş günü içerisinde en yakın şubeden teslim almazsanız kargo geri dönüş yapacaktır.

 

İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

Ürünlerde kargo veya Bidakka Butik kaynaklı bir sorun olduğunu görürseniz zaman kaybetmeden 0539 417 34 25 numaralı telefondan iade talebinde bulunmalı ve 7 iş günü içinde gönderim yapmalısınız. Karşı ödemeli şekilde gönderimi yapabilirsiniz. Eğer bir sorun olmadığı halde kargoyu iade etmek isterseniz gönderim ücreti size ait olacaktır